Taizeme

no 729 EUR

BANGKOKA, PATAIJA u.c.
14 naktis
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Ēģipte

no 279 EUR

HURGADA, ŠARMELŠEIHA
7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Tenerife

no 359 EUR

7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

AAE

no 565 EUR

DUBAIJA
9-12 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Slēpošana

no 395 EUR

AUSTRIJA, ITĀLIJA, FRANCIJA
7-14 naktis,
2-5* viesnīcas

SKATĪT

ASV

no 1559 EUR

DIENVIDRIETUMI u.c.
7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Turcija

no 175 EUR

ANTALIJA, BODRUMA
7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Grieķija

no 189 EUR

KRĒTA, RODA, KORFU u.c.
7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Spānija

no 379 EUR

BARSELONA, MALJORKA, ALMERIA
7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Itālija

no 285 EUR

RIMINI, SICĪLIJA, KAMPĀNIJA
7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Malta

no 281 EUR

Malta
7 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT

Šrilanka

no 929 EUR

ŠRILANKA
7-14 naktis,
3-5* viesnīcas

SKATĪT
Ceļojumu apdrošināšana on-line BAN

 

     Mēs piedāvājam Jums operatīvāko ceļojumu apdrošināšanas polises iegādes iespēju tiešsaistes režīmā 24 stundas diennaktī.Lai saņemtu polisi, Jums ir jāveic tikai 3 soļi – lūdzam sekot līdzi mūsu norādījumiem un ievadīt datus katrā no sadaļām, bet neskaidrības gadījumā izmantot mūsu ieteikumus pasūtījuma noformēšanai, kas ir atzīmēti ar simbolu ¡.

 

 

 • Kas ir ceļojumu apdrošināšana?
  Ceļojumu apdrošināšana ir apdrošināšanas veids, kas sedz ārzemju ceļojuma laikā radušos zaudējumus, kas saistīti ar medicīniskās palīdzības sniegšanu, nelaimes gadījumiem, bagāžas aizkavēšanos, bojāšanu vai nozaudēšanu.
 • Kādus riskus sedz ceļojumu apdrošināšanas polise?
  Vienkāršākā – pamata ceļojumu apdrošināšanas polise sedz izdevumus medicīniskās palīdzības saņemšanai, kā arī kompensē medicīniskā transporta izmantošanu. Atkarībā no ceļojuma galamērķa un paredzamajām izklaidēm, ceļojumu apdrošināšanas polisi iespējams papildināt ar kādu no papildu pakalpojumiem – nelaimes gadījumu apdrošināšanu, ceļojumu pārtraukšanas vai atcelšanas apdrošināšanu, privātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu, kā arī juridiskās palīdzības apdrošināšanu.
 • Kas ietekmē ceļojumu apdrošināšanas polises cenu?
  Ceļojumu apdrošināšanas polises cena jeb apdrošināšanas prēmijas lielums ir atkarīgs no izvēlētās apdrošināšanas programmas, ceļojuma galamērķa, paredzamās atpūtas rakstura, kā arī apdrošinājuma summas. Iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu grupu ceļojumiem vai bērniem, tiek piemērotas atlaides.
 • Kā var norēķināties par ceļojumu apdrošināšanas polises iegādi?
  Par ceļojumu apdrošināšanas polises pirkumu portālā polise.ban.lv var norēķināties, izmantojot VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, American Express kredītkarti vai debetkarti. Pieejami norēķini ar pārskaitījumu, izmantojot kādu no populārākajām interneta bankām – Nordea internetbanku, SEB Ibanku, Citadele internetbanku vai arī Swedbankas Bank Link sistēmu. Ceļojumu apdrošināšana stāsies spēkā nekavējoties apmaksas brīdī vai arī citā Tevis norādītājā datumā. Ceļojumu apdrošināšanas polises piegāde tiek veikta nekavējoties apmaksas brīdī. Tu to saņemsi savā e-pastā kopā ar rēķinu. Ceļojumu apdrošināšanas polisi iespējams lejupielādēt uzreiz pēc apmaksas veikšanas.
 • Kā rīkoties, ja ceļojuma laikā noticis negadījums?
  Lai saņemtu ceļojumu apdrošināšanas atlīdzību, notiekot nelaimes gadījumam, nekavējoties – tiklīdz tas iespējams, bet ne vēlāk kā 24 stundu laikā, jāsaņem nepieciešamā medicīniskā palīdzība. Gada laikā pēc negadījuma jāvēršas Baltijas Apdrošināšanas Namā, kur jāuzrāda apdrošināšanas polise un jāaizpilda atlīdzības pieteikuma veidlapa. Tai jāpievieno visi iespējamie negadījumu pamatojošie dokumenti – izraksts no slimnieka medicīnas kartes, darba nespējas lapas kopija, invaliditātes izziņa un citi dokumenti.

 

Back to top